8,50-9,50 GBP/h

Anglia praca bez znajomości języka dla par pakowanie deserów Nottingham

  • Miasto lub region: Nottingham
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 21 marca 2017 01:37

Oferujemy zatrudnienie dla 4 par w Nottingham na produkcji deserów lodowych. Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz deserów lodowych
Miejsce zatrudnienia: Nottingham, Anglia
Zarobki: 8,50-9,50 GBP na godzinę pracy ztawka zależna od umiejętności, doświadczenia i znajomości języka
Rozpoczęcie: od zaraz
Liczba wakatów: 8
Czas trwania umowy: do końca czerwca bieżącego roku

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem deserów lodowych
  • zadania wykonywane są przy taśmie w chłodni przy temperaturze ok. 2 stopni Celsjusza

Oczekiwania:

  • zdolność do bezkonfliktowej oraz wydajnej pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy w warunkach chłodniczych
  • dyspozycyjność od zaraz do końca czerwca 2017
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • pomoc w sprawach urzędowych
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • umowę poprzez brytyjską agencję pośrednictwa pracy
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 70 GBP na tydzień od osoby
  • oferujemy również pracę i zamieszkanie dla par, koszt zamieszkania dla par to 100 GBP za tydzień
  • możliwość podejmowania pracy w innych projektach realizowanych przez agencję pośrednictwa dla pracowników którzy najlepiej wypadną

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “Desery Nottingham 04/2017” należy przesłać z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • cleversolutions@officials.co.uk

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-anglii-przy-pakowaniu-deserow-lodowych-bez-jezyka-nottingham/

ID ogłoszenia: 7858d06b232ec66

1 odpowiedź na “Anglia praca bez znajomości języka dla par pakowanie deserów Nottingham”

  1. Desery Nottingham 4 /2017 na 22 marca 2017 @ 09:39

    Witam prosze o kontakt w sprawie pracy desery Nottingham 4/2017. Pracowalam z mezem 2 lata na magazynie w shirebrooku 25mil od Nottingham moj nr +48661164236 email paulina.paluszek22@interia.eu