9,50 GBP brutto/h

Anglia praca bez znajomości języka na magazynie hurtowni słodyczy od zaraz Luton UK

  • Miasto lub region: Luton
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 16 maja 2020 04:37

Na magazynie słodyczy poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Anglii. Zatrudnienie w hurtowni z Luton UK bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Luton.

Wynagrodzenie: 9,50 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie kompletował kartony ze słodyczami dla sklepów detalicznych;
  • praca wykonywana jest z wykorzystaniem ręcznego skanera oraz wózka paletowego.

Wymagania:

  • przynajmniej rok doświadczenia w pracy na magazynie;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • dostępność od zaraz na najbliższe 3 miesiące albo nawet dłużej.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe + premie;
  • na miejscu możliwość skorzystania z zakwaterowania w cenie 45 GBP na tydzień;
  • pracę na 3 miesiące próbne, a potem możliwość otrzymania stałej umowy bezpośrednio z pracodawcą;
  • pomoc przy załatwianiu formalności, np. NIN, konto w banku, zwrot podatku i tłumaczenia;
  • przyjazny międzynarodowy zespół współpracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: greatjob2020@fastmail.co.uk z podaniem tytułu: „Słodycze Luton 05/2020”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-anglii-bez-jezyka-na-magazynie-hurtowni-slodyczy-luton-uk/

ID ogłoszenia: 6665ebe8d59b3939