9,40 GBP/h brutto

Anglia praca 2018 bez znajomości języka na magazynie kosmetycznym od zaraz Sheffield

  • Miasto lub region: Sheffield
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 13 lutego 2018 22:44

Możliwość zatrudnienia w hurtowni kosmetycznej z Sheffield dla pracowników bez znajomości języka. Od zaraz dobrze płatna praca w Anglii 2018 na magazynie przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie, komisjoner

Miejsce zatrudnienia: Sheffield, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,40 GBP za godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na rozładunku i załadunku towarów oraz rozmieszczaniu ich na magazynie
  • zadaniem pracownika będzie kompletowanie zamówień z użyciem skanera oraz pakowanie produktów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się sporządzaniem okresowych inwentaryzacji

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie na magazynie
  • brak uzależnień
  • status osoby niekaranej
  • możliwość podjęcia pracy na okres 6 miesięcy
  • szybkie uczenie się
  • uczciwość i pracowitość

Oferujemy:

  • zamieszkanie w samodzielnych pokojach za opłatą
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwe premie dla najlepszych pracowników
  • dodatek w wysokości 150 GBP dla osób zaczynających pracę od zaraz
  • możliwość przedłużenia współpracy po zakończeniu umowy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia należy wysyłać na adres:

oxf-agency@solution4u.com z dopiskiem „hurtownia drogeryjna Sheffield”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-dam-prace-w-anglii-na-magazynie-z-kosmetykami-w-sheffield/

ID ogłoszenia: 3555a80a483c2d73