8 GBP/h brutto

Anglia praca bez znajomości języka pakowanie czekoladek od zaraz Luton

  • Miasto lub region: Luton
  • Kraj: Wielka Brytania
  • Opublikowany: 26 lipca 2016 01:42

Praca w Anglii dla Polaków przy pakowaniu czekoladek, bez znajomości języka. Zatrudnimy od zaraz dwie osoby do fabryki w Luton. Pomagamy w formalnościach związanych z podjęciem etatu.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce zatrudnienia: Anglia, Luton.

Wynagrodzenie: 8 GBP za godzinę brutto.

Start: od zaraz.

Wakaty: 2.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • przygotowanie czekoladek do pakowania maszynowego;
  • układanie pralinek w wytłoczkach;
  • kontrolowanie jakości – usuwanie czekoladek uszkodzonych;
  • pracownik może być delegowany również do zdobienia czekoladek;
  • zadania są wykonywane w odzieży ochronnej.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • sprawność manualna;
  • bystrość, spostrzegawczość;
  • higiena osobista na wysokim poziomie;
  • umiejętność działania w zespole;
  • predyspozycje do szybkiej nauki.

Oferujemy:

  • dla chętnych możliwość dodatkowego zarobku poprzez nadgodziny;
  • umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia dla najlepszych;
  • pomoc w sprawach formalnych;
  • miejsce zamieszkania niedaleko zakładu pracy za niewielką opłatą (50 funtów tygodniowo).

Aplikacje:
Prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres mailowy:

uk-employment@europe.com z dopiskiem w tytule wiadomości: „pakowanie czekoladek Luton 2016”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-anglii-przy-pakowaniu-czekoladek-bez-jezyka-w-luton-uk/

ID ogłoszenia: 7445796969952dd8

4 komentarze na “Anglia praca bez znajomości języka pakowanie czekoladek od zaraz Luton”

  1. Wiktoria na 28 lipca 2016 @ 19:12

    Witam, jestem zainteresowana pracą

  2. Witam, czy oferta jest aktualna? Jesteśmy z narzeczonym zainteresowani.

  3. Pakowanie czekoladek Luton 2016 na 17 sierpnia 2016 @ 14:53

    Witam jestem bardzo zainteresowana oferta pracy. Proszę kontakt telefoniczny pod numer 07417378037za co z góry dziękuję

  4. Anna Raducka na 7 stycznia 2018 @ 22:20

    Witam jestem zainteresowana oferta pracy. prosze o kontakt telefoniczny +48 692-716-528 Zgory bardzo dziekuje

Zostaw odpowiedź do Anna Raducka