6,70 GBP za godzinę brutto

Anglia praca dla kobiet od zaraz na produkcji ciastek Nottingham podstawowa znajomość języka

  • Miasto lub region: Nottingham
  • Kraj: Wielka Brytania
  • Opublikowany: 27 stycznia 2016 22:27

Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz z podstawową znajomością języka. Fabryka słodyczy z Nottingham zatrudni Panie na produkcję ciastek. Pracodawca zapewnia dobre wynagrodzenie, ubezpieczenie, oraz szkolenia.

Stanowisko: pracownica produkcji.

Wynagrodzenie: 6,70 GBP za godzinę brutto.

Lokalizacja pracy: Anglia, Nottingham.

Zadania na stanowisku:

  • ważenie surowców;
  • łączenie i miksowanie składników;
  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • wykonywanie zdobień;
  • kontrola jakości;
  • pakowanie ciastek.

Oczekiwania:

  • zatrudnienie dla Pań;
  • zamieszkanie w Nottingham i okolicach;
  • zdolności manualne;
  • plusem będzie doświadczenie w podobnej pracy;
  • możliwość zostawania na nadgodziny (od 8 do 12 godzin);
  • zdolność do pracy według przepisów i procedur;
  • dobry stan zdrowia;
  • sprawność, zręczność;
  • ścisłe przestrzeganie higieny;
  • uczciwość, odpowiedzialne podejście;
  • umiejętność szybkiej nauki.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie;
  • skrupulatne szkolenie;
  • stabilne zatrudnienie;
  • pomoc w potrzebnych formalnościach;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacje:
Aby poznać więcej szczegółów dotyczących pracy zapraszamy do dzwonienia pod numer telefonu:

01158440112

Po krótkiej rozmowie umówimy się na rozmowę.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-dla-kobiet-na-produkcji-ciast-i-ciastek-nottingham-z-podstawowa-znajomoscia-jezyka/

ID ogłoszenia: 99256a92a6098d82

2 komentarze na “Anglia praca dla kobiet od zaraz na produkcji ciastek Nottingham podstawowa znajomość języka”

  1. LYUDMYLA na 18 maja 2016 @ 16:33

    Witam! Estem zainteresowana ofertom pracy. Szy obywatelam z Ukrainy bede problem zalatwic dokumenty na wyjazd? Na dany moment ja estem w Polsce moj tel.888196676.Bardzo by chczala wyechac do pracy w Welku Brytaniju.

  2. Witam, mam jestem zainteresowana pracą, prosiłabym o kontakt na maila 😊 pozdrawiam serdecznie 😊

Zostaw odpowiedź do LYUDMYLA