1200 GBP/h netto

Anglia praca dla Polaków sprzątanie luksusowej rezydencji od zaraz Hemel Hempstead

  • Miasto lub region: Hemel Hempstead
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 9 grudnia 2015 04:16

Aktualna oferta pracy w Anglii od zaraz przy sprzątaniu prywatnej rezydencji. Zatrudnienie w Hemel Hempstead dla Polaków z zapewnionym bezpłatnym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Anglia, Hemel Hempstead
Wynagrodzenie: 1200 GBP/h netto
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik będzie porządkować prywatne rezydencje. Inne zdania to robienie zakupów.

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– zdolność podjęcia pracy na dłużej
– szybki wyjazd do Anglii
– należy posiadać doświadczenie przy sprzątaniu prywatnych rezydencji
– samodzielne wykonywanie zadań
– tylko osoby odpowiedzialne, zaangażowane
– godne reprezentowanie firmy
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– kreatywne myślenie

Oferujemy:
– legalną pracę od zaraz
– podpisanie umowy bez pośredników
– zatrudnienie na dłuższy okres
– dobre wynagrodzenie
– darmowe zakwaterowanie
– wyżywienie zapewnione przez pracodawcę

Aplikacja:
Wszystkich chętnych prosimy o przesyłanie CV na maila: s.prokop@jobland.pl
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-sprzatanie-prywatnej-rezydencji-hemel-hempstead-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 1535667951d659d4

ilość wszystkich wyświetleń: 6133, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Anglia praca dla Polaków sprzątanie luksusowej rezydencji od zaraz Hemel Hempstead”

  1. Witam serdecznie!Jestem młodą, szybką uczącą się osobą, może nie posiadam doświadczenia przy sprzątaniu rezydencji,ale bardzo potrzebuję pracy.Uwielbiam sprzątać i ciężkiej pracy się nie boję, ale za to jestem osobą bardzo dyskretną i sumienną.Dziękuję i czekam, mam taką nadzieję na pozytywną odp.:)Pozdrawiam

  2. Czy można się spodziewać ponownych ogłoszeń? Oraz czy jest to praca również dla mężczyzn? 🙂

Zostaw odpowiedź do Karol