8,75 £ brutto/h

Anglia praca fizyczna jako pomocnik przy przeprowadzkach ok. Londynu

  • Miasto lub region: Londyn, Surrey
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 9 września 2016 04:50

Agencja zatrudnienia dla firmy z Londynu poszukuje pracowników do fizycznej pracy w Anglii przy przeprowadzkach. Podstawowa znajomość języka angielskiego jest oczekiwana przez pracodawcę.

KBTI Poland poszukuje osób do pracy w Anglii na stanowisko: Pomocnik przy przeprowadzkach
Obowiązki:
Pomoc przy przeprowadzkach
Wymagania:
Podstawowa znajomość języka angielskiego
Własne zakwaterowanie w okolicach Surrey/Londyn
Oferujemy:
Praca 3-4 dni w tygodniu
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail rekrutacja@kbti.pl z dopiskiem: Pomocnik przy przeprowadzkach/Anglia/okolice Londynu

ID ogłoszenia: 20057c7f237021ff

ilość wszystkich wyświetleń: 1738, dzisiaj: 3

2 komentarze na “Anglia praca fizyczna jako pomocnik przy przeprowadzkach ok. Londynu”

  1. WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY OFERTĄ PRACY.CZY PRACUJĄ TAM POLACY.MAM NA IMIĘ TADEUSZ MAM 32 LATA

  2. WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY OFERTĄ PRACY. mam na imie michał 20 lat jestem wstanie padjac prace od zaraz