do uzgodnienia

Anglia praca fizyczna w Birmingham bez języka przy wykładaniu towaru w sklepie

  • Miasto lub region: Birmingham
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 9 lipca 2015 20:21

Aktualnie zatrudnimy pracownika fizycznego do wykładania towaru na półki sklepowe w supermarkecie z Birmingham. Anglia praca bez znajomości języka dla Polaków z dobrą kondycją.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce: Birmingham, Anglia

Wynagrodzenie: do ustalenia

Obowiązki:
Praca fizyczna związana z wykładaniem przygotowanych produktów na półki sklepowe.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego nie jest konieczna
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • znajomość liczebników
  • zdolność do nauki podstawowych komend w języku angielskim

Zapewniamy:

  • bardzo dobre warunki pracy
  • pracę w częściowo polskim zespole
  • głównie zmiany nocne
  • trening – gruntowne przeszkolenie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość należy przesłać na adres: ogloszenie@ wygaslo

ID ogłoszenia: 949559e6f362f9ac

ilość wszystkich wyświetleń: 3199, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Anglia praca fizyczna w Birmingham bez języka przy wykładaniu towaru w sklepie”

  1. Witam
    Jestem zainteresowany oferta Panstwa pracy przy wyklaaniu towaru .
    Posiadam doswiadczenie (praca przy wykladaniu towaru Tesco)