do uzgodnienia

Anglia praca na magazynie od zaraz z podstawową znajomością języka Chessington

  • Miasto lub region: Chessington
  • Kraj: Wielka Brytania
  • Opublikowany: 14 czerwca 2016 22:39

Aktualna praca w Anglii na magazynie przy pakowaniu galanterii skórzanej. Zatrudnienie od zaraz z podstawową znajomością języka dla Polaków bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Miejsce zatrudnienia: Chessington.

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie zamówień dla klientów sklepu internetowego;
  • przygotowanie towaru do wysyłki, zabezpieczanie przed transportem;
  • działania mające na celu utrzymanie porządku na magazynie;
  • kierownik może zlecać również inne zadania.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność pracy w skupieniu;
  • motywacja do sumiennej i efektownej pracy;
  • działalność gospodarcza założona w UK;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • brak problemów z obsługą komputera.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

  • szkolenie wstępne na wysokim poziomie;
  • nowoczesne środowisko pracy;
  • legalne i uczciwe warunki zatrudnienia.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV oraz LM pod adres mailowy:

  • agn_sad@koruma.co.uk

W celu umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-od-zaraz-na-magazynie-z-podstawowym-jezykiem-chessington/

ID ogłoszenia: 144576053090f76d