350 GBP brutto tygodniowo

Anglia praca na magazynie z odzieżą bez znajomości języka od zaraz Leicester

  • Miasto lub region: Leicester
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 1 grudnia 2016 22:39

Propozycja pracy w Anglii dla kandydatów bez znajomości języka. Zatrudnienie na magazynie odzieżowym z Leicester od zaraz dla 5 Polaków przy komisjonowaniu.

Stanowisko: magazynier

Lokalizacja: Leicester, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 5

Wynagrodzenie: 350 GBP na tydzień

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie zajmującym się sprzedażą wysyłkową odzieży znanej na rynku marki
  • zadaniem pracownika będzie przyjmowanie dostaw, wykładanie towaru, zakładanie zabezpieczeń przeciwko kradzieży oraz przygotowywanie przesyłek do dystrybucji

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • mile widziana znajomość języka
  • zaletą będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • możliwość pracy na nadgodziny
  • zdolność szybkiej pracy
  • niekaralność
  • dokładność i pracowitość

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • miejsce do zamieszkania w komfortowych warunkach
  • opiekę polskiego konsultanta
  • terminowe wypłaty raz w tygodniu

Aplikacja:

Zgłoszenia aplikacyjne można wysyłać na poniższy adres e-mail. Pary oraz grupy prosimy o wysyłanie wspólnej wiadomości.

jobs4u@englandmail.com

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-bez-jezyka-na-magazynie-z-odzieza-od-zaraz-w-leicester-uk/

ID ogłoszenia: 477583df49d44e11

ilość wszystkich wyświetleń: 2891, dzisiaj: 2

1 odpowiedź na “Anglia praca na magazynie z odzieżą bez znajomości języka od zaraz Leicester”

  1. piotr i agnieszka na 4 grudnia 2016 @ 13:17

    witam razem z dziewczyna jestesmy zainteresowani panstwa oferta pracy. pracowalismy juz na magazynach szukamy pracy z zakwaterowaniem. jestesmy w stanie podjac sie pracy od zaraz. bardzo prosze o kontakt. 07438385004