do uzgodnienia

Anglia praca od zaraz na budowie przy remontach bez znajomości języka Londyn

  • Miasto lub region: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 12 stycznia 2018 01:34

Dostępna od zaraz oferta zatrudnienia w Londynie dla budowlańców bez znajomości języka. Atrakcyjna praca w Anglii na budowie przy remontach oraz wykończeniach łazienek.

Stanowisko: pracownik na budowie

Miejsce pracy: Londyn, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do uzgodnienia w zależności od zlecenia

  • większe prace 1200-2200 GBP brutto
  • mniejsze 110-130 GBP brutto

Opis stanowiska:

  • zatrudnienie w niedużej firmie remontowej przy instalacji łazienek oraz drobnych naprawach domowych
  • zadaniem pracownika będzie usuwanie starych płytek, przygotowywanie ścian, sufitów i podłóg oraz montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej
  • do obowiązków będzie należało także układanie kafelków oraz malowanie

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dokładność i precyzja
  • świetne zorganizowanie
  • pełna samodzielność
  • mile widziane własne zakwaterowanie w Londynie
  • własna działalność gospodarcza
  • dotrzymywanie terminów
  • komunikatywność

Oferujemy:

  • szansę na stałe zatrudnienie
  • wypłaty zarobków w terminie
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do aplikowania z informacją o umiejętnościach, doświadczeniu, zamieszkaniu, posiadanych narzędziach oraz własnym transporcie za pomocą formularza na stronie:

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-od-zaraz-na-budowie-przy-remontach-bez-jezyka-londyn/

ID ogłoszenia: 1325a57e0185bd90