7,80-9,0 GBP brutto/h

Anglia praca od zaraz przy pakowaniu kawy bez znajomości języka Bradford

  • Miasto lub region: Bradford
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 28 lutego 2017 18:08

Aktualnie poszukujemy osoby bez znajomości języka do pracy w Anglii na stanowisku pakowacza kawy. Zatrudnienie w Bradford do podjęcia od zaraz  dla 4 osób.

Stanowisko: Pakowacz kawy
Rozpoczęcie: od zaraz
Lokalizacja: Bradford, Anglia
Zarobki: 7,80-9,0 GBP brutto na godzinę pracy
Liczba miejsc do obsadzenia: 4
Czas trwania umowy: na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia

Zakres zadań:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za kompletowanie i pakowanie kawy oraz kubka do pudełek promocyjnych
  • obowiązkiem będzie montaż zabezpieczeń antykradzieżowych oraz foliowanie opakowań

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia od zaraz na minimum 3 miesiące
  • szybkość, zwinność, elastyczność
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
  • atutem będzie znajomość języka na każdym poziomie
  • zdolność do pracy w grupie
  • odpowiedzialność, komunikatywność, zdyscyplinowanie
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • brak uzależnień

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zamieszkanie w wynajętym, komfortowym i wyposażonym mieszkaniu, cena to 120 GBP na tydzień od pary
  • wsparcie rezydenta polskojęzycznego w razie potrzeby
  • pomoc w dopełnieniu spraw urzędowych
  • dobre zarobki

Aplikacja:

Prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • red-dot@gmx.co.uk

Wiadomości prosimy zatytułować: „Pakowanie kawy Bradford 03/17″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-anglii-przy-pakowaniu-kawy-bez-jezyka-w-bradford/

ID ogłoszenia: 71358b598e5cfb09

2 komentarze na “Anglia praca od zaraz przy pakowaniu kawy bez znajomości języka Bradford”

  1. Witam. Razem z dwoma koleżankami jesteśmy zainteresowane państwa ofertą. Czy jest możliwość rozpoczęcia pracy od czerwca? Proszę o więcej szczegółów. Pozdrawiam.

  2. Witam,
    chciałabym się dowiedzieć czy to ogłoszenie jest nadal aktualne?

Zostaw odpowiedź do Praca