8,90 GBP/h brutto

Anglia praca od zaraz przy pakowaniu przekąsek bez znajomości języka Oxford

  • Miasto lub region: Oxford
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 30 grudnia 2017 00:18

Chętnie zatrudnimy w fabryce z Oxfordu 2 Polaków bez znajomości języka. Od zaraz praca w Anglii przy pakowaniu słonych przekąsek na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Oxford, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 8,90 GBP za godzinę brutto dla osób korzystających z zakwaterowania lub 9,25 dla pracowników z własnym lokum

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca na linii produkcyjnej w zakładzie produkującym słone przekąski – chipsy, paluszki, orzeszki, itp.
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie produktów

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na produkcji spożywczej
  • możliwość podjęcia pracy na okres minimum 3 miesięcy
  • brak uzależnień
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • status osoby niekaranej
  • mile widziana znajomość przepisów HACCP oraz ISO 22000

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie w samodzielnych pokojach ze wspólną kuchnią i łazienką
  • atrakcyjne zarobki
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • ubrania robocze
  • szkolenia dla pracowników z zakresu BHP i HACCP

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z dopiskiem „przekąski Oxford” na adres:

oxf-agency@solution4u.com

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-anglii-od-zaraz-przy-pakowaniu-przekasek-slonych-oxford-2018/

ID ogłoszenia: 6965a4673428e41f