7,05-11,25 GBP/h

Anglia praca sezonowa 2017 w szklarni przy zbiorach sałaty Preston UK

  • Miasto lub region: Preston
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 13 czerwca 2017 02:56

Propozycja zatrudnienia w Preston przy zbiorach sałaty szklarniowej. Ogłoszenie sezonowej pracy w Anglii skierowane również dla osób bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Miejsce zatrudnienia: okolice Preston, Anglia
Zarobki: od 7,05 do 11,25 GBP na godzinę pracy

Obowiązki:

  • wykonywanie zadań fizycznych związanych z siewem oraz zbiorem sałaty
  • ścinanie główek
  • prace porządkowe – zgrabianie odpadów, załadunek na przyczepę do wywozu
  • oczyszczanie, sortowanie oraz pakowanie

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • dobre zdrowie i brak problemów z kręgosłupem
  • wysoka motywacja
  • rzetelne wywiązywanie się z obowiązków

Oferujemy:

  • pracę sezonową przy zbiorze sałaty szklarniowej
  • wczesny start – praca od 5:00
  • jeden dzień wolny w tygodniu
  • praca w soboty płatna dodatkowo – tak samo jak nadgodziny

Aplikacja:
Więcej informacji o pracy można uzyskać telefonicznie, pod poniżej podanymi numerami kontaktowymi:

  • Telefon komórkowy: 07909111930
  • Telefon stacjonarny: 01772735030

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-anglii-przy-zbiorach-salaty-w-szklarni-preston/

ID ogłoszenia: 46593f11b989a01

2 komentarze na “Anglia praca sezonowa 2017 w szklarni przy zbiorach sałaty Preston UK”

  1. Jestem zainteresowana oferta pracy i jescze 2 dziewczyny sa chetne.

  2. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy razem z chłopakiem. Proszę o kontakt pod numer 661754696 Z góry dziękuję.

Zostaw odpowiedź do Ewa