9,10 GBP netto/h lub akord

Anglia praca sezonowa 2022 przy zbiorach truskawek, malin bez języka Stockport UK

  • Miasto lub region: Stockport
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 30 stycznia 2022 18:01

Farma ze Stockport szuka chętnych do sezonowej pracy w Anglii na wakacje 2022. Zatrudnienie od czerwca przy zbiorach truskawek i malin bez języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Stockport.

Wynagrodzenie: od 9,10 GBP netto na godz. albo na akord.

Start: od czerwca 2022.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zbierał truskawki, maliny i borówkę do końca września 2022, a potem zbiory śliwek i jabłek nawet do końca października.

Wymagania:

  • mile widziane zgłoszenia od osób, które już są w UK;
  • dostępność przynajmniej do końca września;
  • posiadanie doświadczenia przy zbiorach owoców;
  • brak uzależnień;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego – 4 osoby na domek;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • wodę pitną w nieograniczonych ilościach dla wszystkich pracujących na polu oraz w sadzie;
  • możliwość zatrudnienia również dla par i grup znajomych ze wspólnym zakwaterowaniem w jednym domku.

Aplikacja:

Zgłoszenia w języku angielskim należy kierować na adres e-mail: stockport@gazeta.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-anglii-bez-jezyka-2022-zbiory-malin-truskawek-w-stockport-uk/

ID ogłoszenia: 7761f5580604b1d