7,50 GBP za 10 kg

Anglia praca sezonowa przy zbiorach szparagów bez języka od kwietnia 2021 w Ipswich

  • Miasto lub region: Ipswich
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 20 stycznia 2021 17:18

Propozycja podjęcia od kwietnia 2021 sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie w gospodarstwie rolnym z Ipswich bez języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Ipswich.

Wynagrodzenie: 7,50 GBP za 10 kg.

Start: od kwietnia 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w gospodarstwie rolnym, gdzie zadaniem będzie zbieranie szparagów zielonych.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • dojazd na miejscu oraz zakwaterowanie w cenie około 50 GBP na tydzień;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • legalne zatrudnienie od kwietnia 2021.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracę mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: lukasz.asparaguskerrfarms@gmail.com

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/zbiory-szparagow-anglia-praca-sezonowa-2021-w-ipswich-uk/

ID ogłoszenia: 189600847a7c3918