0

Belgia praca za granicą bez znajomości języka jako sortowacz odpadów, Liege

  • Miasto lub region: Liege
  • Kraj: Belgia
  • Opublikowany: 13 maja 2019 11:46

Bez znajomości języka od zaraz możliwa fizyczna praca za granicą w Belgii na stanowisku sortowacza odpadów. Zatrudnienie w rejonie miasta Liege na zmianie dziennej.

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Sortowacz odpadów

Miejsce pracy: Liege

Opis stanowiska:

Ręczne sortowanie odpadów na podajniku taśmowym (m.in.karton, plastik, beton, tynk, drewno).
Praca na dzienną zmianę.
Utrzymywanie miejsca pracy w czystości.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Komunikatywna znajomość języka francuskiego.
Dokładność i precyzja w pracy.
Solidność, dyspozycyjność, samodzielność.
Własny samochód – mile widziany.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.

Dodatkowe informacje:

Kontakt: 77 543 18 52 lub 77 543 18 53.
APLIKUJ TUTAJ!http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/297088/2927/0/

ID ogłoszenia: 8665ccfe9b3e3b1a

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 367, dzisiaj: 1