12€ netto/h

Belgia praca za granicą jako operator-programista lasera CNC (MTFL/09/18)

  • Miasto lub region: Belgia, Hasselt
  • Kraj: Belgia
  • Opublikowany: 7 września 2018 03:27

Aktualna oferta pracy w Belgii za granicą na stanowisku operatora – programisty lasera CNC w rejonie miejscowości Hasselt 2018.

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Operator-programista lasera CNC
Miejsce pracy: Hasselt

Opis stanowiska:

Obsługa i programowanie lasera Mazak Optiplex Nexus 3015 Fiber.
Praca na podstawie rysunku technicznego.
Wybór materiałów z magazynu, przygotowanie, obróbka na maszynie.
Praca na materiałach takich jak: stal, stal nierdzewna, aluminium.
Produkcja jednostkowa na zamówienie klienta.
Konserwacja maszyny, gdy zachodzi potrzeba.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Umiejętność czytania rysunku technicznego.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego.
Wysoka jakość pracy.
Własny samochód, mile widziany.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
Gwarantowane 40 h pracy + możliwość nadgodzin.
Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.
Dawno nie używałeś języka obcego? Weegree oferuje przyśpieszony kurs doszkalający dla wybranych kandydatów!

Informacje dodatkowe:

Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53, 77 543 18 41.

APLIKUJ TUTAJ: http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/275805/2927/0/

ID ogłoszenia: 1035b8e8cfe53de5

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 432, dzisiaj: 1