11€

Belgia praca za granicą od zaraz jako spawacz – monter, Haacht

  • Miasto lub region: Haacht
  • Kraj: Belgia
  • Opublikowany: 13 lutego 2019 17:37

Agencja rekrutacyjna dla klienta z Haacht poszukuje od zaraz doświadczonych spawaczy-monterów gotowych do podjęcia pracy za granicą w Belgii.

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Spawacz – monter

Miejsce pracy: Haacht

Opis stanowiska:

Spawanie oraz montowanie stalowych elementów najazdów, ramp najazdowych, odbojników do ramp najazdowych.
Spawanie stali czarnej metodą MIG/MAG.
Grubość materiału 5mm – 10mm, grubość spawu 0,5mm – 1,5mm.
Praca na hali oraz na budowach.

Wymagania:

Doświadczenie: min. 2 lata w pracy na podobnym stanowisku.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Własny samochód – mile widziany.
Solidność, dyspozycyjność, samodzielność.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin), pracę na jedną zmianę.
Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.
Dawno nie używałeś języka obcego? Weegree oferuje przyśpieszony kurs doszkalający dla wybranych kandydatów!

Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53.
APLIKUJ TUTAJ!http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/294323/2927/0/

ID ogłoszenia: 1245c6411a6dff5c

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 381, dzisiaj: 1