5,000.00

Belgia praca za granicą przy pakowaniu i etykietowanie produktów mięsnych

  • Miasto lub region: Kalmthout
  • Kraj: Belgia
  • Opublikowany: 28 grudnia 2015 22:41

Agencja pośrednictwa pracy za granicą dla klienta z Kalmthout poszukuje pakowaczy gotowych do pracy w Belgii przy pakowaniu i etykietowaniu produktów mięsnych.

SFS POLAND przyjmie od zaraz pracowników produkcyjnych do pracy w dużym zakładzie mięsnym

Miejsce pracy: Belgia. Kalmthout

Obowiązki:
-Pakowanie i etykietowanie produktów mięsnych.

Wymagania:
-Doświadczenie w pracy na produkcji, przetwórstwie mięsnym, spożywczym;
-Gotowość do wyjazdu od zaraz;
-Prawo jazdy kat.B ,wyjazd własnym autem-WYMÓG KONIECZNY;
-Uprawnienia na wózki widłowe.

OFERUJEMY:
-Atrakcyjne wynagrodzenie;
-Umowę o pracę;
-W pełni wyposażone mieszkanie służbowe;
-Ubezpieczenie Warta Business Travel na koszt Pracodawcy;
-Opiekę polskiego koordynatora na obiekcie.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swego CV wraz z kompletem dokumentów na adres mailowy sfs.poland.pm@interia.pl

ID ogłoszenia: 4725682e8f55acf7

ilość wszystkich wyświetleń: 3275, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: sfspolandpm
  • Zarejestrowany od: 29 grudnia 2015

Inne przedmioty dodane przez sfspolandpm

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez sfspolandpm »