do ustalenia

Bergen oferta fizycznej pracy w Norwegii wykładanie towaru na półki w sklepie

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 lipca 2015 12:43

Oferujemy fizyczną pracę w Norwegii dla Polaków ze znajomością języka angielskiego. Ogłoszenie z Bergen przy wykładaniu towarów na półki sklepowe. Pracodawca zapewnia miejsce zamieszkania.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce: Bergen

Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie wykładał towar na półki sklepowe.
  • Produkty układa się w odpowiednim porządku, zwracając uwagę na daty ważności znajdujące się na
  • opakowaniach.
  • Konieczne jest dbanie o porządek na półkach.
  • Inne zadania np. zmiana cen, przygotowanie wystaw lub ekspozycji.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja
  • brak problemów zdrowotnych
  • szybkość
  • zwinność
  • odpowiedzialność
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • legalną umowę na norweskich warunkach
  • zapewnione płatne zamieszkanie w dobrych warunkach

Aplikacja:
Zgłaszać się należy mailowo. CV prosimy przesłać na adres:
ogloszenie@wygaslo

ID ogłoszenia: 51855a8d74a39f4e

ilość wszystkich wyświetleń: 3904, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Bergen oferta fizycznej pracy w Norwegii wykładanie towaru na półki w sklepie”

  1. wykladanie towaru i dbanie o ekspozcje na 14 marca 2016 @ 11:10

    Prosze o kontakt tlfoniczny 608032213 mam doswiaczenie w sklepach I wykladaniu towaru ròwniez kasy fiskalne