do ustalenia

Berlin od zaraz Niemcy praca na magazynie jako pracownik przyjęcia towaru

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 11 stycznia 2018 07:05

Agencja zatrudnienia dla klienta z Berlina poszukuje od zaraz pracowników ze znajomością języka do pracy w Niemczech na magazynie w dziale przyjęcia towaru.

Agencja Zatrudnienia LUST HR-SERVICE (nr certyfikatu 13271) z siedzibą w Rzeszowie, zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników do Niemiec. Aktualnie poszukuje dla swojego niemieckiego Klienta z branży logistycznej kandydatów/-ek w na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU PRZYJĘCIA TOWARU

Miejsce wykonywania pracy: Berlin

Obowiązki:
• przyjmowanie towaru (owoce i warzywa)
• dokumentowanie dostaw towaru
• wdrażanie i utrzymanie zasad higieny systemu HACCP

Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe (logistyka lub pokrewne) lub doświadczenie w obszarze logistyki (mile widziane w asortymencie owoce i warzywa)
• znajomość towaroznawstwa spożywczego
• przestrzeganie zasad higieny systemu HACCP
• dobra znajomość języka niemieckiego (minimum B2)
• dobra organizacja pracy
• dobra znajomość obsługi komputera

Oferujemy:
• atrakcyjne warunki finansowe
• pracę dla Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim
• zatrudnienie bezpośrednio u Klienta na podstawie umowy o pracę
• stabilne warunki zatrudnienia zgodnie z niemieckim kodeksem pracy
• pomoc w znalezieniu zakwaterowania na terenie Niemiec
• pomoc w załatwieniu formalności związanych z zatrudnieniem

Proszę o przesyłanie CV na adres mailowy:

rekrutacja@lusthr.pl

w tytule maila proszę wpisać PRACOWNIK DZIAŁU PRZYJĘCIA TOWARU

tel. 535 662 547
tel. 535 025 856

LUST HR-Service
Pl. J. Kilińskiego 2, II piętro
35-005 Rzeszów

www.lusthr.pl

Prosimy w CV o zapisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i następnych procesów rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

ID ogłoszenia: 3255a4b9cf90b682

ilość wszystkich wyświetleń: 725, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: lusthr
  • Zarejestrowany od: 20 października 2017

Inne przedmioty dodane przez lusthr

Ostatnie przedmioty dodane przez lusthr »