4840 PLN na mc

Bez języka Czechy praca dla par na produkcji przy montażu lamp samochodowych od zaraz Mohelnice

  • Miasto lub region: Mohelnice
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 14 października 2020 18:39

Zatrudnienie dla par bez znajomości języka w Mohelnicach. Aktualna od zaraz praca w Czechach na produkcji przy montażu lamp samochodowych. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mohelnice.

Wynagrodzenie: 4840 PLN na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie montował światła (wkręcał śruby oraz zakładał okablowanie itp.);
  • do zadań będzie należało także kontrolowanie jakości wyrobu;
  • niekiedy trzeba będzie wykonywać prace przy maszynie – podawanie albo odbieranie produktu.

Wymagania:

  • kandydaci do pracy przechodzą testy sprawnościowe oraz matematyczno-logiczne;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • dobre zdrowie;
  • zręczność;
  • bardzo dobra organizacja;
  • punktualność;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • 1600 PLN netto bonusu za rozpoczęcie pracy;
  • umowę o pracę na pełny etat;
  • pracę do podjęcia na rok;
  • atrakcyjne warunki finansowe – 3500 PLN netto;
  • ciepły obiad w cenie 5,40 PLN za posiłek;
  • zakwaterowanie dla par w pokojach dwuosobowych albo w pokojach trzyosobowych dla singli (z dostępem do TV i Internetu);
  • docelowo stałe zatrudnienie;
  • wraz ze stażem pracy istnieje możliwość wzrostu wynagrodzenia;
  • możliwość wzięcia zaliczki po tygodniu pracy;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • możliwość przejścia pod firmę.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail:

aleksandra.pilka@workservice.cz albo pod numer telefonu: 601 311 219 (na początku zamiast +48 należy wpisać +420).

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-czechy-w-mohelnicach-bez-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-przy-montazu-lamp-samochodowych/

ID ogłoszenia: 7545f871ef06452f