od 27 000 CZK brutto/mc

Bez języka Czechy praca na produkcji foteli samochodowych od zaraz w Kvasinach

  • Miasto lub region: Kvasiny
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2021 20:48

Dla Polaków aktualna od zaraz praca w Czechach bez znajomości języka. Zatrudnienie w Kvasinach na produkcji foteli samochodowych. Darmowe zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kvasiny.

Wynagrodzenie: od 27 000 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na linii produkcyjnej przy montażu foteli samochodowych zgodnie z instrukcją;
  • nakładanie tapicerki;
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych;
  • kontrolowanie jakości gotowych już produktów.

Wymagania:

  • zręczność;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • możliwość wykonywania pracy o charakterze fizycznym;
  • zmotywowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • stabilną pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość brania zaliczek;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • darmowy transport do/z pracy;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • bony żywnościowe;
  • czeską umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem zdrowotnym;
  • dojazd z Kartowic do Czech;
  • szkolenie pracownicze;
  • opiekę koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: beata.swirk@manuvia.com lub można zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 280

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-czechy-praca-produkcja-foteli-samochodowych-bez-znajomosci-jezyka-kvasiny/

ID ogłoszenia: 365608aeca2c38dc