1700 euro brutto miesięcznie

Bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz Düsseldorf sortowanie odzieży używanej

  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2016 21:44

Poszukujemy nowych pracowników bez znajomości języka do sortowania odzieży używanej w Düsseldorfie. Fizyczna praca w Niemczech od zaraz dla osób bystrych oraz spostrzegawczych.

Stanowisko: sortowacz.

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy.

Pensja miesięczna: 1700 euro miesięcznie brutto.

Początek: od zaraz.

Numer referencyjny ogłoszenia: fizyczna-09/2016.

Obowiązki na stanowisku:

  • osoba zatrudniona sortuje odzież ze względu na jakość i rodzaj;
  • składanie ubrań oraz ich pakowanie;
  • kierownik może zlecać również inne zadania.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • umiejętność pracy w dynamicznym tempie;
  • samodzielność w działaniu;
  • motywacja do pracy;
  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • brak alergii oraz uczuleń – w pracy może pojawiać się kurz;
  • optymistyczne i kreatywne podejście;
  • umiejętność działania w grupie.

Oferujemy:

  • wprowadzenie w obowiązki;
  • wsparcie w formalnościach;
  • wysokie zarobki oraz umowę o pracę;
  • zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie;
  • pomocny i miły zespół.

Aplikacje:
CV, LM oraz aktualne dane kontaktowe prosimy wysyłać pod adres e-mail:

zuver@consultant.com

W temacie aplikacji prosimy wpisać numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-sortowanie-odziezy-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 62957c47a6ee753f

8 komentarzy na “Bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz Düsseldorf sortowanie odzieży używanej”

  1. dzień dobry chciała bym się jeszcze na jaki okres jest podpisywana umowa i na jakich warunkach

  2. Witam jestem zainteresowana praca z mama . Jestesmy dyspozycyjni , pracowici sumienni .Mamy doswiadczenie .
    Monika (ja) – 28 l. i ( mama) Ula ok 50 l.
    nr telefonu 577313601
    email: monika.stepaniak@poczta.onet.pl

    Obie jesteśmy gotowi podjac prace od zaeaz.

  3. witam, chętnie podejme prace z koleżanką przy sortowaniu odzieży, mamy doświadczenie Anna pozdrawiam tel 608860271

  4. Witam,mam 49 lat , jestem zainteresowana pracą,mogłabym zacząć od zaraz,nie mam żadnego uczulenia, jestem kreatywną i optymistyczną , doświadczoną osobą , bardzo prosze o jak najszybszy kontakt : nr 783763730 .

  5. Witam, mam 49 lat , jestem bardzo zainteresowana pracą, moglabym ja zaczac od zaraz ,nie mam zadnego uczulenia, jestem optymistyczna,doswiadczona , kreatywna osoba,prosze o jak najszybszy kontakt : nr 783763730 .

  6. Dzień Dobry! Jestem zainteresowana podjęciem pracy wraz z córką. Ja mam 52 lata, córka 24. Pracę możemy podjąć od zaraz. Proszę o kontakt 510818275

  7. witam zainteresowany wraz z Kolegą