18352 CZK/mc

Bez języka dam pracę w Czechach od zaraz Kutna Hora magazyn z elektroniką

  • Miasto lub region: Kutna Hora
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 25 października 2018 20:46

Aktualna praca w Czechach od zaraz na magazynie z elektroniką. Zatrudnienie bez znajomości języka czeskiego w miejscowości Kutna Hora. Zakwaterowanie bezpłatne na miejscu jest zorganizowane.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Kutna Hora, Czechy.

Zarobki miesięczne: 18952 CZK.

Początek pracy: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie artykułów elektronicznych;
  • zadania są wykonywane na stojąco;
  • jest to praca zmianowa również w weekendy, mogą się zdarzyć nadgodziny.

Wymagania:

  • chęć do pracy na zmiany;
  • samodyscyplina;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sumienne podejście do pracy;
  • zaradność;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • samodzielność;
  • chęć do nadgodzin, praca jest również w weekendy.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w hotelu dla pracowników;
  • darmowy wyjazd z Katowic do Kutnej Hory;
  • codzienne dojazdy do pracy;
  • możliwość wykupienia tanich obiadów;
  • pracę zmianową na pełny etat;
  • zarobki w wysokości 3300 zł netto;
  • początkowo umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia na stałe.

Aplikacje:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do aplikowania. Zgłoszenia prosimy wysyłać pod adres:

katarzyna.biernacka@manuvia.pl

tel. 533 608 709

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-czechach-bez-jezyka-na-magazynie-z-elektronika-kutna-hora/

ID ogłoszenia: 3255bd1c62c299ee