124,60 DKK brutto/h

Bez języka dam pracę w Danii od zaraz dla par przy pakowaniu wędlin Kopenhaga

  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 28 czerwca 2021 22:34

Na linii produkcyjnej potrzebni od zaraz pakowacze do pracy w Danii. Zatrudnienie w Kopenhadze bez znajomości języka dla par przy pakowaniu wędlin. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: p0akowacz.

Lokalizacja: Kopenhaga.

Wynagrodzenie: 124,60 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się przy taśmie produkcyjnej, gdzie zadaniem pracownika będzie pakowanie wędlin;
  • proste, ale powtarzalne zadania;
  • praca wykonywana w specjalnym kombinezonie i z wykorzystaniem środków ochrony osobistej.

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego, a także doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • szybkie uczenie się nowych informacji;
  • mile widziane doświadczenie;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz możliwość przyjechania własnym samochodem;
  • chęć rozwoju;
  • chęć wykonywania pracy powtarzalnej.

Oferujemy:

  • pracę zmianową i dodatki zmianowe;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • szkolenie pracownicze;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia w Danii;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 DKK na mc od pary.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi należy wysyłać na adres e-mail:

rekrutacja2021@post-online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/28/21

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-danii-od-zaraz-przy-pakowaniu-wedlin-bez-jezyka-w-kopenhadze/

ID ogłoszenia: 66560da193ae87ab