do uzgodnienia

Bez języka dam pracę w Holandii na magazynie rowerowym od zaraz Doesburg

  • Miasto lub region: Doesburg
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2017 00:38

Chętnie zatrudnimy Polaków od zaraz na magazynie rowerowym z Doesburga. Oferta pracy w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień klientów.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Doesburg, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: do ustalenia

Numer referencyjny: RTR/11/2016

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na magazynie hurtowni z rowerami i trampolinami
  • do obowiązków pracownika będzie należało zbieranie zamówień klientów oraz załadowywanie i rozładowywanie towarów
  • osoba zatrudniona będzie także obsługiwała wózek widłowy

Wymagania:

  • dobra kondycja i siła fizyczna
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dużą zaletą będzie posiadanie uprawień na wózki widłowe
  • gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres
  • preferowane są osoby z własnym zamieszkaniem i ubezpieczeniem
  • organizacja przejazdu na własną rękę
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • legalne zatrudnienie w Holandii na dłuższy okres

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do przesyłanie CV z dopiskiem ROWERY na adres:

d.grzywna@pran.eu

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-od-zaraz-na-magazynie-bez-znajomosci-jezyka-doesburg/

ID ogłoszenia: 77058dc02db53f36