11,50 € brutto/h

Bez języka dam pracę w Niemczech kierowca kat.B-dostawca pizzy od zaraz Hamburg

  • Miasto lub region: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 4 listopada 2021 20:37

Dla dostawcy pizzy aktualna od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w restauracji na terenie Hamburga jako kierowca kat.B. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B – dostawca pizzy.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 11,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca we włoskiej restauracji przy rozwożeniu pizzy;
  • pobieranie opłat, a także wydawanie jedzenia i paragonów.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • doskonała orientacja w terenie;
  • mała liczba punktów karnych;
  • chęć nauki języka niemieckiego – przed wyjazdem należy nauczyć się około 100 podstawowych zwrotów w j. niemieckim;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • elastyczny grafik;
  • płatne zakwaterowanie;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • świadczenia socjalne;
  • ubezpieczenie;
  • legalne zatrudnienie;
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony;
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych pracowników;
  • służbowy samochód, telefon komórkowy oraz kartę paliwową w godzinach pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu wiadomości: Dostawca pizzy, Hamburg – imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-kierowcy-kat-b-dostawcy-pizzy-hamburg/

ID ogłoszenia: 74961841a2db443f