163,84 NOK brutto/h

Bez języka dam pracę w Norwegii dla par przy pakowaniu sera od zaraz 2020 Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 września 2020 17:52

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie dla par w Stavanger przy pakowaniu sera z zakwaterowanie zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 163,84 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie darmowe badania oraz przeszkolenie pracownicze z zasad BHP, a następnie stanowiskowe;
  • pracownik będzie pakował krojony żółty ser na tackach, a także wkładał je do maszyny paczkującej;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie urządzeń oraz dbanie o ciągłość produkcji itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zmotywowanie;
  • samodyscyplina;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • chęć wykonywania pracy zmianowej;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 3200 NOK na mc od osoby;
  • norweską umowę o pracę + dodatki, ubezpieczenie, urlop itp.;
  • możliwość skorzystania z taniego kursu języka norweskiego (dofinansowanie dla pracowników, którzy zaliczą poszczególne segmenty programowe).

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-bez-jezyka-dam-prace-w-norwegii-dla-par-pakowaczy-przy-pakowaniu-sera-w-stavanger/

ID ogłoszenia: 5865f564bfea391d