156,60 NOK brutto/h

Bez języka dam pracę w Norwegii od zaraz przy pakowaniu ciastek 2021 Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2021 22:32

Aktualna od zaraz praca w Norwegii przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie 2021 w Lillehammer dla pakowaczy bez znajomości języka. Darmowe zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 156,60 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się wykonywaniem zadań przy produkcji ciastek – od przygotowywania masy poprzez wypiekanie, ale też pakowanie;
  • wykonywanie zadań na różnych etapach produkcji, a przeważnie przy linii produkcyjnej;
  • na początku pracownik będzie zajmował się sprawdzaniem stanu oraz pakowaniem gotowych wyrobów.

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • dostępność od zaraz;
  • solidność;
  • sumienne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • punktualność;
  • chęć pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • odzież służbową;
  • pracę od zaraz;
  • szkolenie pracownicze w języku polskim oraz wsparcie podczas wdrażania się;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • norweską umowę wraz z ubezpieczeniem;
  • bezpieczne środowisko pracy;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • bezpłatne zakwaterowanie w pensjonacie pracowniczym.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

soknadansatte2021@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-od-zaraz-bez-jezyka-pakowanie-ciastek-2021-lillehammer/

ID ogłoszenia: 111611e922986900