na akord + premie

Bez języka dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach truskawek 2020 Rövershagen

  • Miasto lub region: Rövershagen
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 3 grudnia 2019 20:20

Poszukiwane osoby do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek. Ogłoszenie z Rövershagen bez języka na sezon 2020. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Rövershagen.

Wynagrodzenie: na akord + premie.

Start: sezon 2020.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • praca przez 7 dni w tygodniu od 4.00 rano do 16.00 przy zbieraniu truskawek.

Wymagania:

  • brak uzależnień – całkowity zakaz palenia papierosów;
  • koniecznie trzeba zabrać ze sobą coś na deszcz i upał – pracodawca zapewnia odzież przeciwdeszczową, ale należy ją zwrócić w stanie nienaruszonym.

Oferujemy:

  • premię 15 Eur dziennie dla osób, które przepracują minimum 50 dni, co w sumie daje 750 Eur;
  • zapewnione zakwaterowanie, pakiet śniadaniowy i ciepły obiad, a także inne usługi w cenie 15 Eur na dzień;
  • w każdym pokoju jest własny aneks kuchenny z dostępem do bieżącej wody oraz dostęp do pralni, świetlicy, toalet oraz Internetu po Wi-Fi;
  • na miejscu wsparcie przy załatwianiu formalności.

Aplikacja:

Trzeba zachowywać czystość w kempingach – nieprzestrzeganie tego grozi wydaleniem z pracy. Nieuzasadniona obecność w pracy to dopłata do kempingu w wysokości 15 Eur.

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 94 366 27 12 od poniedziałku do piątku (10.00 – 14.00). Można także wysyłać aplikacje na adres: tadeuszpraca@vp.pl

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-2020-przy-zbiorze-truskawek-bez-jezyka-rovershagen/

ID ogłoszenia: 465de00f44a752e