145 NOK brutto/h

Bez języka dam sezonową pracę w Norwegii dla par rolnictwo od marca 2022 Moss

  • Miasto lub region: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 grudnia 2021 17:18

Od marca 2022 do podjęcia sezonowa praca w Norwegii. Zatrudnienie w rolnictwie na terenie Moss dla par bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Moss.

Wynagrodzenie: 145 NOK brutto na godz.

Start: od marca 2022.

Liczba miejsc: 4, a w tym dwie osoby mogą liczyć na pracę całoroczną.

Zadania na stanowisku:

  • pracę w gospodarstwie rolnym;
  • zadaniem będzie sadzenie, pielenie oraz zbieranie owoców i warzyw;
  • obsługiwanie urządzeń i sprzętów rolniczych;
  • zajmowanie się trzodą chlewną;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych przez gospodarza na bieżąco, np. prace konserwacyjne.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • posiadanie doświadczenia;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy;
  • zdyscyplinowanie;
  • brak uzależnień;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. T oraz doświadczenie w obsłudze maszyn rolniczych, np. kombajnów.

Oferujemy:

  • norweską umowę sezonową;
  • zatrudnienie na sezon 2022;
  • szkolenie pracownicze;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca20212022 z zaznaczeniem opcji: „Pomocnik w gospodarstwie rolnym Moss”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-norwegia-bez-jezyka-w-rolnictwie-dla-par-od-marca-2022-w-moss/

ID ogłoszenia: 37261c0a204047fa