8,20-9,45 GBP brutto/h

Bez języka dla par dam fizyczną pracę w Anglii od zaraz sortowanie odzieży Peterborough

  • Miasto lub region: Peterborough
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 27 października 2020 21:56

Przy sortowaniu odzieży używanej poszukiwane od zaraz osoby do fizycznej pracy w Anglii. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka w Peterborough. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Peterborough.

Wynagrodzenie: 8,20 GBP brutto na godz. (w tym zawarty jest już koszt zakwaterowania) albo 9,45 GBP brutto na godz. (dla osób bez zakwaterowania).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 (albo 2 pary).

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy taśmie;
  • zadaniem będzie sortowanie odzieży używanej ze względu na rodzaj oraz jakość (ubrania dzieli się na klasy jakościowe, a potem ze względu na rodzaj i należy również wyłapać ubrania, które pochodzą od znanych firm odzieżowych).

Wymagania:

  • szybkie tempo pracy;
  • sprawność;
  • wysoka kondycja fizyczna i dobry wzrok;
  • brak uzależnienia od papierosów;
  • zdolność do pracy w grupie, a także pomaganie innym pracownikom, gdy zajdzie taka konieczność;
  • zaletą będzie znajomość aktualnych trendów w modzie oraz marki premium;
  • mile widziana znajomość j. angielskiego;
  • przeszkodą do tej pracy może być alergia albo astma;
  • obowiązkowe są rękawiczki, maseczki i dezynfekcja rąk przed wejściem na halę.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie albo wyższą stawkę godzinową (dla par wspólne pokoje dwuosobowe);
  • pracę w nowoczesnym zakładzie;
  • odzież roboczą;
  • po zakończeniu umowy z agencją będzie możliwość przedłużenia umowy na kolejny rok.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: uk.employment@europe.com z podaniem tytułu wiadomości: „sortowanie odzieży Peterborough 10/2020”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-anglia-praca-fizyczna-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-przy-sortowaniu-odziezy-w-peterborough/

ID ogłoszenia: 9725f985f8e66d0b