9,50 GBP brutto/h

Bez języka dla par na produkcji kanapek praca w Anglii od zaraz Londyn

  • Miasto lub region: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 21 października 2021 20:57

Dla pracowników produkcji ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii. Zatrudnienie w fabryce z Londynu dla par bez języka na produkcji kanapek. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 9,50 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca siedząca wykonywana przy taśmie produkcyjnej;
  • pracownik będzie zajmował się składaniem kanapek na podstawie instrukcji pracodawcy;
  • praca odbywa się z zachowaniem najwyższych norm sanitarnych.

Wymagania:

  • posiadanie badań do celów sanitarnych;
  • zaletą będzie doświadczenie na produkcji spożywczej albo w gastronomii;
  • mile widziana znajomość angielskiego;
  • brak uzależnień;
  • możliwość brania nadgodzin, jeżeli będzie taka konieczność;
  • osoby z Polski muszą mieć zrobiony test na Covid-19 w j. angielskim z wynikiem negatywnym, który nie będzie starszy niż 72 godz. albo trzeba mieć zaświadczenie o szczepieniu.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych z dostępem do Internetu oraz z łazienką;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności w UK:
  • wypłatę zawsze na czas na konto pracownika.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: smartwork.uk@yahoo.com z dopiskiem: produkcja Sandwichy Londyn 10/21

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/produkcja-kanapek-od-zaraz-anglia-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-w-londynie/

ID ogłoszenia: 206617189aedc1d5