166,40 NOK brutto/h

Bez języka dla par Norwegia praca od zaraz na magazynie spożywczym w Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 czerwca 2021 21:15

Przy zbieraniu zamówień na magazynie hurtowni spożywczej poszukiwane od zaraz pary do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Bergen bez języka z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 166,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań zlecanych na bieżąco – przeważnie są to prace pomocnicze na magazynie;
  • pracownik będzie zajmował się przyjmowaniem dostaw, sprawdzaniem zgodności na podstawie listy oraz rozładunkiem;
  • zbieranie towaru oraz pakowanie go;
  • przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco przez przełożonego.

Wymagania:

  • dokładność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • bez jeżyka norweskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • solidne i sumienne wypełnianie zadań;
  • wielozadaniowość;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • pracę dla par;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pełny etat;
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • szkolenie pracownicze;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 – 6000 na mc od pary (w zależności od standardu i lokalizacji);
  • pracę w systemie zmianowym.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu z podaniem tytułu: „Norwegia praca na magazynie spożywczym. Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-spozywczym-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 29960ca289798905