1890 Euro

Bez jezyka dla par oferta pracy w Niemczech na magazynie z obuwiem od zaraz Lipsk

  • Miasto lub region: Lipsk
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 1 października 2019 21:33

Hurtownia z Lipska szuka chętnych od zaraz do pracy w Niemczech na magazynie obuwniczym. Ogłoszenie dla par magazynierów bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 1890 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie w hurtowni obuwniczej, która obecnie zatowarowuje się w buty zimowe, kozaki i śniegowce;
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie zmówień, pakowanie ich oraz wysyłanie;
  • rozładowywanie dostaw, rozkładanie towarów na magazynie, wykonywanie prac porządkowych oraz innych prac zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • samodzielność i pracowitość;
  • sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość rozwijania się oraz zdobywania doświadczenia w firmie z bardzo dobrą pozycją na rynku;
  • wsparcie polskiego koordynatora na miejscu;
  • niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i świadczeniami;
  • zakwaterowanie w cenie 300 Eur mc od osoby.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: beschaftigung@munich.com z podaniem numeru referencyjnego: „Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 010/2019”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-na-magazynie-z-obuwiem-od-zaraz-lipsk/

ID ogłoszenia: 8935d93959c7d0e7