1900 Eur brutto miesięcznie

Bez języka dla par praca Niemcy na produkcji lodów od zaraz 2020 Hanower

  • Miasto lub region: Hanower
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 8 stycznia 2019 19:55

Poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Niemczech w Hanowerze na produkcji lodów bez języka. Oferta 2020 idealna dla par, a pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 1900 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • pomaganie w pracy na produkcji, a polega to na obsłudze nieskomplikowanych  urządzeń, dbaniu o ciągłość produkcyjną, dostarczaniu produktów, a także dbaniu o wysoką jakość;
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę.

Wymagania:

  • umiejętność pracowania pod presją czasu;
  • zaangażowanie w wykonywane zadania;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • elastyczność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność w wykonywaniu zadań;
  • możliwość podjęcia współpracy od zaraz na pół roku;
  • odpowiedzialne podejście do wykonywanych zadań i pracodawcy.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • odzież roboczą;
  • generalne przeszkolenie pracownicze;
  • ubezpieczenie;
  • dodatki do posiłków, kupowanych w barze pracowniczym;
  • zatrudnienie od stycznia 2019 na pół roku;
  • zakwaterowanie odpłatne w cenie 250 Eur od osoby albo 300 Eur od pary;
  • uczciwe warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

CV wraz z listem motywacyjnym należy wysłać na adres: pl-arbeiteinstellen@job4u.com z tematem: “Niemcy praca na produkcji lodów, Hanower 2020”. Trzeba też załączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit

Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-lodow-od-zaraz-hanower-2019/

ID ogłoszenia: 4075c34ceef9da47

1 odpowiedź na “Bez języka dla par praca Niemcy na produkcji lodów od zaraz 2020 Hanower”

  1. Karolina Frankowicz na 18 stycznia 2019 @ 19:35

    Witam. Jestem zainteresowana ogłoszeniem, chciałabym wyjechać w parze. Proszę o adres mailowy abym mogła wysłać cv i brać udział w rekrutacji.
    Pozdrawiam