10,00 GBP brutto/h

Bez języka fizyczna praca Anglia myjnia samochodowa od zaraz w Bristol UK

  • Miasto lub region: Bristol
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 22 lutego 2021 18:46

Myjnia samochodowa poszukuje chętnych do fizycznej pracy w Anglii bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków w Bristolu z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Bristol.

Wynagrodzenie: 10,00 GBP brutto na godz. + prowizja od umytego samochodu oraz napiwki.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • całościowe mycie, glinkowanie oraz czyszczenie karoserii samochodowych z wykorzystaniem myjki ciśnieniowej albo parowej;
  • pracownik będzie sprzątał wnętrza samochodów, np. odkurzanie, mycie szyb;
  • zadaniem będzie nakładanie politur od wosków twardych poprzez powłoki ceramiczne;
  • do obowiązków będzie należało też nakładanie tzw. nierdzewnej wycieraczki, zabezpieczanie uszczelek itp.;
  • niekiedy konieczne będzie polerowanie lamp oraz karoserii.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • przynajmniej półroczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia stałej pracy;
  • bardzo dobre warunki finansowe z opcją podwyżki wraz z nową umową;
  • zakwaterowanie (około 4 km od miejsca pracy) w cenie ok. 50 GBP na tydzień;
  • dobre warunki socjalne;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych na miejscu.

Aplikacja:

CV w języku angielskim lub polskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail: cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem: Myjnia Bristol 02/2021

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-fizyczna-praca-anglia-bez-znajomosci-jezyka-na-myjni-samochodowej-z-bristolu/

ID ogłoszenia: 196033df643a3c1