125 DKK brutto/h

Bez języka fizyczna praca Dania przy sortowaniu owoców od zaraz Aarhus

  • Miasto lub region: Aarhus
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 28 września 2022 20:45

Propozycja podjęcia bez znajomości języka fizycznej pracy w Danii. Zatrudnienie od zaraz w Aarhus przy sortowaniu owoców. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Aarhus.

Wynagrodzenie: 125 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • monotonna i powtarzalna praca manualna przy taśmie;
  • zadaniem będzie sortowanie, mycie oraz pakowanie owoców.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • samodzielność;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • samodyscyplina;
  • sprawność manualna;
  • sumienne i solidne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • szkolenie pracownicze;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • duńską umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia na stałe.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi prosimy wysyłać na adres e-mail: sikker.pl@execs.com z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/51/22

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-dania-bez-znajomosci-jezyka-sortowanie-owocow-od-zaraz-aarhus/

ID ogłoszenia: 7863348d554801c