od 140 NOK/h

Bez języka fizyczna praca Norwegia od zaraz na myjni samochodowej Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 lipca 2019 19:34

Ogłoszenie aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Norwegii na myjni samochodowej. Zatrudnienie w Oslo dla pracowników fizycznych bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 140 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca przy myciu oraz sprzątaniu samochodów;
  • zadaniem będzie, np. trzepanie dywaników, odkurzanie wnętrz samochodów, konserwowanie plastików oraz dbanie o porządek na myjni.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • zmotywowanie;
  • dokładne wykonywanie swoich obowiązków;
  • prawo jazdy kat. B oraz własne auto;
  • chęć podjęcia stałej pracy.

Oferujemy:

  • podnoszenie swoich kwalifikacji;
  • rozwój oraz zdobywanie doświadczenia w autodetailingu;
  • umowę próbną na 3 miesiące z możliwością jej przedłużenia;
  • wsparcie przy sprawach urzędowych;
  • odpłatne zakwaterowanie;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • pomoc polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: car-wash@reborn.com

W tytule należy podać, ze chodzi o pracę dla pomocnika na myjni.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-fizycznej-pracy-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-myjni-samochodowej-oslo/

ID ogłoszenia: 825d35e45eae178