167 NOK/h

Bez języka fizyczna praca Norwegia w sklepie przy wykładaniu towaru dla par od zaraz Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 maja 2019 20:01

Fizyczna praca w Norwegii do podjęcia od zaraz przy wykładaniu towaru. Zatrudnienie w sklepie dla par również bez znajomości języka. Zakwaterowanie w Oslo organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 167 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna dla marketu spożywczego znanej sieci;
  • przeprowadzanie kontroli produktów w powierzonych alejkach, sprawdzanie dat przydatności do spożycia, wykładanie nowych towarów, dbanie o porządek na półkach oraz wycieranie regałów;
  • aktualizowanie cen, wystawianie promocji itp.

Wymagania:

  • bez nałogów;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • punktualność;
  • zdyscyplinowanie;
  • możliwość pracownia w godzinach nadliczbowych.

Oferujemy:

  • młody i przyjazny zespół współpracowników;
  • pracę od zaraz na podstawie norweskiej umowy;
  • umowę na 3 miesiące z opcja przedłużenia jej dla najlepszych pracowników;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pełen etat;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym.

Aplikacja:

Zgłoszenia z CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: nw/s05/19.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-norwegii-dla-par-w-sklepie-bez-jezyka-wykladanie-towaru-oslo/

ID ogłoszenia: 1445ce2ac113e3e8