138,20 SEK brutto/h

Bez języka fizyczna praca Szwecja dla par przy sortowaniu owoców od zaraz Uppsala

  • Miasto lub region: Uppsala
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 14 lutego 2023 18:10

Do podjęcia od zaraz fizyczna praca w Szwecji przy sortowaniu owoców. Zatrudnienie w Uppsali dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Uppsala.

Wynagrodzenie: 138,20 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy taśmie;
  • pracownik będzie zajmował się ręcznym sortowanie oraz pakowaniem owoców i warzyw;
  • praca w szybkim tempie.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dostępność od zaraz;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • atutem będzie komunikatywna znajomość angielskiego;
  • własny samochód na wyjazd;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • rzetelność;
  • chęć podjęcia pracy na dłużej.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • wsparcie koordynatora;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • możliwość otrzymania zwrotu 50% kosztów transportu do Szwecji na podstawie paragonów;
  • płatne zakwaterowanie, a dla par wspólne pokoje.

Aplikacja:

CV oraz LM można wysyłać na adres e-mail:

Arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: sortowanie owoców, Uppsala 02/2023

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-szwecja-praca-fizyczna-bez-jezyka-od-zaraz-przy-sortowaniu-owocow-uppsala/

ID ogłoszenia: 40963ebb36537b98