138,20 SEK brutto/h

Bez języka fizyczna praca Szwecja od zaraz przy sortowaniu owoców Uppsala

  • Miasto lub region: Uppsala
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 13 listopada 2019 19:52

Fizyczna praca w Szwecji przy sortowaniu owoców. Ogłoszenie aktualne od zaraz z Uppsali bez znajomości języka dla pracowników fizycznych. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Uppsala.

Wynagrodzenie: 138,20 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca fizyczna;
  • zadaniem pracownika będzie ręczne sortowanie, mycie, a także pakowanie owoców oraz warzyw.

Wymagania:

  • zwinność oraz energiczność;
  • szybkie tempo pracy;
  • punktualność;
  • mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód na wyjazd;
  • nie jest wymagany j. szwedzki, ale konieczny jest język angielski w stopniu komunikatywnym;
  • sprawność manualna;
  • wysoka kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • pracę dla par oraz grup;
  • szwedzką umowę o pracę próbną, a potem z możliwością przedłużenia jej na stałe;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • możliwość częściowego zwrotu za przejazd do Szwecji na podstawie paragonów.

Aplikacja:

Umowa podpisywana jest w oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów przejazdu do Gdyni.

CV oraz LM należy wysłać na adres: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: sortowanie owoców, Uppsala 11/2019

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-fizyczna-praca-w-szwecji-bez-znajomosci-jezyka-przy-sortowaniu-owocow-uppsala/

ID ogłoszenia: 2165dcc1bb43700e