12,50 euro brutto/h + dieta

Bez języka fizyczna praca w Niemczech przy odśnieżaniu od zaraz 2018 Oberstdorf

  • Miasto lub region: Oberstdorf
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 16 stycznia 2017 05:01

Aktualnie poszukujemy pracowników fizycznych do odśnieżania w Oberstdorf od zaraz. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do odśnieżania
Miasto: Oberstdorf, Niemcy
Stawka godzinowa: 12,50 euro brutto na godzinę plus dieta
Rozpoczęcie: od zaraz
Czas trwania: do końca marca bieżącego roku

Opis stanowiska pracy:

  • zadania fizyczne polegające na odśnieżaniu ulic, skwerów, chodników, parków, itp.
  • jest to ciężka praca polegająca również na skuwaniu lodu, posypywaniu ulic solą czy załadunkiem śniegu na pakę samochodu do wywiezienia
  • w przypadku braku śniegu pracownicy będą zajmować się pracami porządkowymi lub otrzymają przestojowe w wysokości 50 euro za każdy dzień zwłoki

Wymagania:

  • szybkość, zwinność, zaradność
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • prawo jazdy kat.B
  • wysoka uczciwość
  • możliwość przyjechania swoim samochodem – warunek konieczny do sprawnego przemieszczania się
    gotowość do pracy na mrozie
  • zdyscyplinowanie, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • konkurencyjne stawki
  • zorganizowane bezpłatne zamieszkanie w bardzo dobrych warunkach na miejscu – pokój w pensjonacie z darmowymi i sytymi śniadaniami

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • dringende@europe.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: odśnieżanieOberstdorf-1/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-odsniezaniu-bez-znajomosci-jezyka-oberstdorf/

ID ogłoszenia: 7158744e9036a3d

4 komentarze na “Bez języka fizyczna praca w Niemczech przy odśnieżaniu od zaraz 2018 Oberstdorf”

  1. SPEŁNIAM WSZYSTKIE WYMOGI na 17 stycznia 2017 @ 17:48

    WITAM JESTEM GOTOWY DO PRACY OD ZARAZ

  2. Witam.
    Wraz z chłopakiem jestem zainteresowana ofertą.
    Wysyłam do Państwa maila z naszym CV.

  3. odsnierzanie na 11 września 2017 @ 17:56

    witam jestem zainteresowany

Zostaw odpowiedź do Robert borowiak