10,50-12,00 euro/h brutto

Bez języka fizyczna praca w Niemczech sklep wykładanie towaru od zaraz Köln

  • Miasto lub region: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 26 lipca 2017 23:37

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy wykładaniu towaru na półki. Od zaraz możliwe zatrudnienie w sklepie z Kolonii dla pracowników bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny w sklepie

Miejsce: Kolonia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: do końca roku 2017

Liczba wakatów: 5

Stawka godzinowa: od 10,50 do 12 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w sklepie będzie głównie polegała rozładunku dostaw oraz wykładaniu produktów na półki zgodnie z zasadami
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się sprawdzaniem terminów przydatności oraz usuwaniem towarów po terminie
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie ekspozycji i witryn

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • status osoby niekaranej
  • dyspozycyjność od zaraz do końca roku
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin

Oferujemy:

  • atrakcyjny system premiowy
  • zamieszkanie płatne – 120 euro miesięcznie, część kosztów opłaca pracodawca
  • brak opłat rekrutacyjnych
  • pomoc w załatwianiu formalności

Aplikacja:

Zgłoszenia z CV oraz LM należy wysyłać na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w tytule “Praca w sklepie Kolonia”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-w-sklepie-z-kolonii-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 285978ea75e037f