4300-5300 PLN brutto/mc

Bez języka na produkcji lamp samochodowych oferta pracy w Czechach od zaraz Nový Jičín

  • Miasto lub region: Nový Jičín
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 7 stycznia 2021 19:46

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Czechach na produkcji lamp samochodowych. Zatrudnienie w Novým Jičínie dla pracowników produkcji bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Nový Jičín.

Wynagrodzenie: 4300 – 5300 PLN brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji lamp samochodowych, gdzie zadaniem będzie wykonywanie prostych montaży, a także obsługiwanie maszyn;
  • praca w tempie;
  • zatrudnienie na 3 zmiany.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • punktualność;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • zaletą będzie doświadczenie na linii produkcyjnej.

Oferujemy:

  • po przepracowaniu 165 godzin przeciętne wynagrodzenie wynosi 3 270 PLN netto, a po 195 godzinach – 3 970 PLN netto;
  • dodatki za pracę na zmianach popołudniowych oraz nocnych;
  • możliwość pobierania zaliczek raz w tygodniu;
  • możliwość otrzymania bonusu wydajnościowego i za 100% frekwencję;
  • dofinansowanie do wyżywienie w firmowej stołówce, gdzie koszt posiłku to 25 – 50 CZK;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • darmowy transport do/z pracy (Jastrzębie, Wodzisław, Gorzyce, Chałupki oraz Cieszyn);
  • 25 dni urlopu;
  • pracę w czystym i nowoczesnym zakładzie;
  • czeską umowę o pracę oraz czeskie ubezpieczenie zdrowotne;
  • wsparcie koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: Michal.Kowalczyk@manuvia.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 536 709 801

Źródło: https://manuvia.pl/oferta/produkcja-lamp-samochodowych/

ID ogłoszenia: 1615ff74695b539e