2200 - 2700 Eur brutto

Bez języka Niemcy praca od zaraz na produkcji detergentów dla par Bremen 2020

  • Miasto lub region: Bremen
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 14 lutego 2020 23:26

Dla par oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji detergentów. Zatrudnienie 2020 w fabryce z Bremen bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 2200 – 2700 Eur brutto na mc w zależności od zdolności, kwalifikacji oraz znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie dokładne szkolenie z zasad BHP, a następnie zostaną mu przydzielone szczegółowe obowiązki, np. pakowanie, dbanie o wysoka jakość i ciągłość produkcji, obsługa maszyn itp.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole;
  • zmotywowanie, aby osiągać zamierzone cele;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • rzetelność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • pełna samodzielność;
  • samodyscyplina;
  • przestrzeganie zasad wewnętrznych zakładu oraz BHP.

Oferujemy:

  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • ubezpieczenie;
  • legalne zatrudnienie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie także dla par i grup;
  • zakwaterowanie w cenie 300 Eur na mc za pokój;
  • możliwość rozwijania się;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

CV w języku niemieckim lub polskim należy przesłać na adres e-mail: NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej, 2020

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-praca-niemcy-dla-par-bez-jezyka-produkcja-detergentow-bremen-2020/

ID ogłoszenia: 275e46cb6309ff3

1 odpowiedź na “Bez języka Niemcy praca od zaraz na produkcji detergentów dla par Bremen 2020”

  1. Krystian kapol na 16 lutego 2020 @ 21:11

    Jestem zainteresowany praca prosz o kontakt.