7000 PLN netto

Bez języka od zaraz dam pracę w Danii jako pomoc kuchenna na zmywaku Zelandia

  • Miasto lub region: Zelandia
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 4 maja 2019 00:07

Pracodawca z Zelandii szuka osób do pracy w Danii jako pomoc kuchenna na zmywaku. Zatrudnienie aktualne od zaraz dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Zelandia.

Wynagrodzenie: 6300 PLN netto + 500 PLN pieniądze wakacyjne.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie mycie naczyń, dbanie o porządek w restauracji, czyli zamiatanie, mycie podłóg;
  • dbanie o porządek na stołach i barze;
  • przygotowywanie restauracji do otwarcia;
  • wykonywanie innych prac w restauracji.

Wymagania:

  • zaangażowanie wykonywanie swoich zadań;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • wysoka jakość wykonywanej pracy;
  • posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • mile widziane własne auto;
  • dobre zdrowie.

Oferujemy:

  • wypłatę co miesiąc;
  • stawka na godzinę to 85 DKK, czyli 47 PLN;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 12,5% do każdej przepracowanej godziny;
  • umowę próbną na 3 miesiące, a potem na stałe;
  • zatrudnienie bezpośrednio u duńskiego pracodawcy;
  • średnie zarobki na miesiąc to: 17850 DKK (10000 PLN);
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • w pierwszym miesiącu możliwość wzięcia zaliczki w wysokości 3000 koron;
  • organizację mieszkania w odległości od 1 do 40 km od miejsca pracy (płatne 700 koron na tydzień);
  • obsługę administracyjną w Danii;
  • chat z konsultantami od poniedziałku do piątku 8.00 – 19.00, a w sobotę 16.00 – 19.00.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod numerem telefonu (poniedziałek – piątek od 8.00 do 16.00):

Edyta: +48 660 575 888;

Justyna: +48 664 764 763;

Aleksandra: +48 600 657 620.

Źródło: praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/dania-praca-sezonowa-od-kwietnia-2019-jako-pomoc-kuchenna-na-zmywaku-holbaek-wyspa-zelandia/

ID ogłoszenia: 8265cc9c06da0d44

1 odpowiedź na “Bez języka od zaraz dam pracę w Danii jako pomoc kuchenna na zmywaku Zelandia”

  1. Dzień dobry,

    jestem zainteresowany podjęciem pracy. Angielski B2

    Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź do Igor