132 DKK brutto/h

Bez języka od zaraz Dania praca na magazynie z żywnością Aarhus 2019

  • Miasto lub region: Aarhus
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 6 lutego 2019 22:05

Pracodawca z Aarhus poszukuje od zaraz osób do ciekawej pracy w Danii na magazynie z żywnością. Zatrudnienie bez znajomości języka, a do tego  zakwaterowanie odpłatne na miejscu zapewnione.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Aarhus.

Wynagrodzenie: 132 DKK brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązki są wykonywane w nowoczesnej hurtowni spożywczej, a prace polegają na magazynowaniu towaru;
  • zadania polegają na zbieraniu zamówień, pakowaniu oraz układaniu towaru na paletach.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • komunikatywna znajomość j.  angielskiego;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • samodzielność;
  • doskonała organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie na miejscu odpłatnie w cenie 3600 DKK miesięcznie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • sprawdzonego pracodawcę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • umowę o pracę na okres próbny, a dla najlepszych osób przedłużenie umowy.

Aplikacja:

CV należy przesłać na adres: Sikker2019@execs.com

Do tego należy podać numer referencyjny wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/07/19.

Sikker Rekruttering Agentur

Færøgade 8, 9000 Aalborg

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-danii-bez-jezyka-na-magazynie-z-zywnoscia-aarhus/

ID ogłoszenia: 8825c5b10829b9e0

1 odpowiedź na “Bez języka od zaraz Dania praca na magazynie z żywnością Aarhus 2019”

  1. Dzień dobry, oferta aktualna?